Workinlot

Hakkımızda

Workinlot'ı özgün kılan şey özelleştiğimiz alan ve buraya nasıl geldiğimiz

Workinlot'ın Yolculuğu

Kurumsal inovasyonun etki ve erişiminin hep farkındaydık. Ürettiğimiz inovasyon yönetimi araçları, müşterilerimiz için yarattığımız inovasyon marka ve açık inovasyon platformları, sektörel girişimcilik programları, kurum içi demo günleriyle, kurumların ekosistem işbirlikteliklerini tasarladık ve yönettik. Bu deneyim sayesinde, bir şirketin inovasyon başlangıç seviyesinden kendi teknoloji ekosistemini kurduğu olgunluk seviyesine kadar destek veren, yerleşik girişimci hizmetini tasarladık. Sadece kurumlar için profesyönel hizmetler sunarken, kurumsal inovasyonun etkisiyle çok sayıda girişimin ölçeklenme ve gelişiminde paydaş olduk. Kurumsal ağımızın gücü ve tecrübemizin verdiği cesaretle, beraber etkimizi arttırmaya devam ediyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZDEN

İlerleme motivasyonumuz yıllardır müşterilerimiz ile yaptığımız yaratıcı ve işbirlikçi çalışmalardan geliyor

Seray Özkan

Son birkaç yıldır, inovatif gelişmeleri yakından takip etmek, startuplarla işbirliği yapmak ve ortak çözümler oluşturmak için Workinlot ile çalışıyoruz. Bu çabaların, orta ve uzun vadeli inovasyon hedeflerimize ulaşmada önemli bir adım olduğuna inanıyoruz

Seray Özkan

Borusan Cat - Strateji ve Sürdürülebilirlik Lideri

Yalçın Altuntaş

Workinlot ile inovasyon odak alanlarını belirleme, belirlenmiş alanlarda girişim taraması, demo day etkinlik organizasyonu gibi farklı alanlarda çalıştık ve hepsinden çok memnun kaldık

Yalçın Altuntaş

Borusan EnBW Energy Strateji ve İş Geliştirme

Aziz Köse

Workinlot, hızlandırma programımızın kurgulanmasında kurumun içinde bir çalışan gibi aynı zamanda da ekosistem oyuncusu olarak hem tasarım hem doğrulama konularında hızımızı çok artırdı.

Aziz Köse

NEOHUB Chief Innovation & Ecosystem Officer

SSS

Bazı sorularınızı burada cevaplamaya çalıştık, daha fazlası için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yerleşik girişimci, kurumsal inovasyonu destekleyici şekilde, inovasyon stratejisi ile iç ve dış paydaşlar arasında köprü görevi görür.

Workinlot ile çalışmak kurumsal inovasyon ve girişimcilik konusunda tecrübeli ve bağlatılara sahip kişileri ekibinize katmak demektir.

En sevdiğimiz soru: "Başka şirketlerle etkileşimler şirketime nasıl faydalar sağlayabilir?"

Evet ve hayır. Kurumiçi girişimcilik programlarını koçluk ve girişim/girişimci etkileşimleri ile destekliyoruz ve fikir ve proje havuzlarını kapsam önceliklendirme çalışmalarımızda kullanıyoruz. Ancak kurumiçi girişimcilik programları tasarımı ve yönetimi yapmıyoruz.

Evet ve hayır. Tasarım düşüncesi atölyelerini hizmet olarak değil, kullandığımız araçlar olarak görüyoruz. Bir atölye hizmetimize ek değer katıyorsa, hizmetimize dahil ediyoruz.

Belirlediğimiz, değerlendirdiğimiz, kısa listeye aldığımız ve çalıştığımız girişim ve ArGe firmalarından oluşan ve sürekli büyüyen bir iç veritabanımız mevcut. Fakat araştırmalarımızı hiçbir zaman bu liste ile kısıtlamıyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Sorularınız ve ihtiyaçlarınızı bile iletin, sizinle iletişime geçelim

Ataşehir İstanbul Turkey